Home

Dofinansowanie-baner

Profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania i aranżacji schodów.

Stały i bezpośredni kontakt podczas wykonywanych prac

od momentu pomiarów u klienta, poprzez projekt i montaż, aż po oddanie realizacji.

Nowoczesne zaplecze technologiczne i materiały posiadające odpowiednie atesty.

Nasza misja, Twój wzrost.

Nie tyle produkujemy, ile budujemy schody. Tak, jak buduje się rodzinę i firmę, którym nasze schody później służą. Mamy na uwadze potrzeby naszych klientów i ich codzienność. Ilość przebytych kroków po naszych schodach to zawsze jakiś wzrost. Wzrost w postaci rozwoju firmy albo zacieśniania się więzów rodzinnych. Rano po schodach chodzimy bardzo szybko, niemal fruwamy z pośpiechu. Wieczorne schodzenie po nich jest już inne, uważne, szczególnie gdy np. właśnie ułożyliśmy pociechę do snu. Inaczej jest w przypadku, gdy po schodach schodzimy z naszym klientem – wtedy stawiamy pewne kroki i koncentrujemy się na rozmówcy. Jeszcze inaczej jest w przypadku, gdy przed kimś uciekamy. Niezależnie od okoliczności, zbudowane przez nas schody zapewniają bezpieczeństwo i wygodę.

Projektujemy, dopilnowujemy i stawiamy. My tworzymy schody, a Ty Dom lub Markę.

Referencje

 • Projektowanie wnętrz jest moją pasją. Nie mogłam doczekać się momentu, w którym będę mogła urządzić własny dom. Fakt, że firma ZLEM posiada takie doświadczenie w produkcji schodów sprawił, że mogłam zaprojektować sobie wymarzone schody. Bałam się, że nie znajdę firmy, która zrealizuje moje wnętrzarskie fantazje, ale udało się.

  Aleksandra
  Kalwaria Zebrzydowska
 • Współpraca z firmą ZLEM to gwarancja jakości – w wykonaniu, w kontakcie z klientem, w podejściu do pracy fachowców. Jeśli chcecie płacić komuś, kto lubi i szanuje swoją pracę – polecam tę firmę.

  Andrzej
  Katowice
 • Polecam ze względu na to, że majstrowie stosują wysokiej jakości materiały, nie oszukują na wyliczeniach i dotrzymują terminów.

  Piotr
  Jaworze koło Bielska-Białej
 • Podczas pracy tej ekipy firmowej w moim domu największe wrażenie zrobiło na mnie to, że panowie pracowali w sposób zdyscyplinowany i szybki. Niemalże na moich oczach powstawały zamówione schody.

  Paulina
  Konstancin-Jeziorna
 • Nasz dom budowaliśmy z mężem od długich lat. Mijały kolejne Święta Bożego Narodzenia, a my nie mogliśmy się wprowadzić – wciąż był niewykończony, wciąż brakowało nam pieniędzy. Ostatnie były schody. Dzięki elastycznemu podejściu Pana ze ZLEM-u i możliwości odroczonej płatności – w tym roku skończyliśmy wszystko. Kiedy dziękowałam ekipie za zrobienie schodów, czułam, że od tej chwili jestem w domu, w swoim domu.

  Marta
  Jastrzębie-Zdrój
 • Chciałbym podziękować Panu i pańskim pracownikom za kawał dobrej roboty jaką Panowie włożyli w wykonanie schodów.
  Wszystko jak na firmowym portfolio 🙂
  Mimo lekkiego opóźnienia w terminie realizacji warto było poczekać.

  Damian
  Tychy